Zdroj: Natali ( www.vlcizeme-vlk.blog.cz )
Reklamy SEM!!! Už nebudu nikoho napomínat
Chcete si zachatovat??? Klikněte ZDE!
Chcete se mě zeptat ohlebně mého blogu nebo poradit??? KLIK!
Chcete se spřátelit KLIK! (řekněte si pak o diplomek)

Květen 2012

Pozice vlků ve smečce

28. května 2012 v 18:33 | TEQUik a Natali |  ..Vlci-pozice-smečka..
Alfa: Alfa vlk je velitel ve smečce, takoví vlci jsou ve smečce vždy dva alfa samice a samec.

Beta: Vlci beta jsou v smečce takoví rytíři. A dohlížejí na to, aby ostastní členové smečky byli podřízeni alfám a dodržovali rozkazy.... , ale někdy je potřeba zavrčet.

Omega: Vlci omega jsou jedinné dobré duše, dohlížejí na to, aby ve smečne nevznikaly rvačky, vždy kolem prajících se dvou vlků skáčou a olizují je.

Zápis SBé

27. května 2012 v 19:19 | TEQUik |  ..Stát se SBé???..
Chceš se stát mou SBé??
Jestli jo tak stačí napsat:

1. Jméno
2. Stránku blogu
3. S čím chcete mít diplomek

Máte rádi vlky???

25. května 2012 v 19:10 | TEQUik |  ..Ankety..
Máte rádi vlky???

Co je Omfa???

21. května 2012 v 17:38 | TEQUik |  ..Omfa..
Omfa je nový a krásný vlčí komix, vůbec není jako Skupina Černé krve, žádné rvačky, žádná krev, i ilustrace je v úpně v jinačím stylu, ale zato v jádru jsou tyto dva komixi úplně stejný- vlci, vlci a vlci. Hlavní postava je upřímný a bláznivý vlk, hodnosti Omega Wolpy. Jeho tvůrce mu namíchal spoustu dobrých a špatných vlastností, díky kterým je originální. A víc vám k tomuto komixu neřeknu, ale zato tu máte rozhovor s tvůrce Omfa alias Skaillou. Mlčící Mrkající Překvapený
Halo opět drazí přátelé i diváky!
Ano, to je přesně to, co si myslíte, že to je. Legendární FAQ , tady máte otázky a odpovědi na komix Omfa.
Jaký styl jste se začít s jako dítě? Sonic, anime, atd.
Když jsem byl kluk, můj styl byl velký mix. Moje postavy měly nějakou anime oka (protože jsem věřil, že by jim hodně projevu), smíšené s velmi nedefinované stylu. Později, když jsem byl trochu starší, tzv. "anime oko" hodnotí do velkého, v poměru oka stylu Disney. Nikdy jsem svůj styl založený na něco v té době, to jednoduše přišlo ze mě, bez vysvětlení.

Kde jste se naučil kreslit tak dobře?
děkuji c:
To bude znít legračně, ale já vlastně nevím xD. Naučil jsem se, jak k tomu dřív, než jsem se naučil, jak psát. Moji rodiče byli vždycky trochu ... proti umělců (není umění samo o sobě), protože vidí jako ne-život hippies (to je, zvlášť můj otec, který je workoholik). Nyní můžete pravděpodobně odhadnout zbytek toho: moji rodiče mi nedovolí dělat nějaké kurzy slovy, ani mi žádné slovy knihy. Kdysi jsem se dívat na filmy Disney, když jsem byla malá, a získat naprosto fascinován, a doslovy, snažil jsem se k tomu něco podobného na to. Býval jsem velmi pozorovat dítě, ale nikdy jsem potřeboval vyzkoušet příliš tvrdý. Kresba byla jsem našel způsob, jak vyjádřit příběhy, které mě napadlo, tak to vždycky stejně přirozené jako dýchání pro mě. A samozřejmě, vždy jsem cvičil hodně, který také přišel přirozeně, protože jsem použil, aby se více než 10 kreseb za den. Takže chlapi, pokud jste ochotni zlepšit své dovednosti kreslení, dva tipy pro vás: Sledování a zkoušet. Jednoduché!

Co má tendenci vyrazit inspiraci nejvíce?
Hudba, určitě. Když chci mít nový nápad, jen jsem zamknout sám ve svém pokoji a zapnout hudbu. Neznamená to však trvat 5 minut za úžasnou myšlenku napadnout mou mysl. Někdy jsou to slova, mají tendenci se mi pohled tím, že jen jedno klíčové slovo slyšel, ale normálně, je to jen melodie. Líbí se mi absolutně žádný hudební styl, jak dlouho, jak to mají duši, a to mi dává na památky hledám.Co si myslíte o ostatních umělců využívajících své umění na vlastní odkaz?
Cítím se velmi poctěn, že je v takovém místě, tho věřím, že nejsem nejlepší umělec která mají být přijata jako cíl, protože vím, že moje umění je stále v hlubokém vývoji sám. Přesto jsem si docela hodně proti stylu absorpce. Naše vlastní originální styl žije v nás, všechno, co potřebujete, je vědět, jak probudit ho. Věřím, že nejlepší způsob jak to udělat, je vzít skutečné fotografie, co chcete kreslit, a naučit se kreslit realisticky. Později, pokuste se nakreslit ve více cartoonish stylu, aniž by se na jiných kreslených pics, aby se zabránilo vlivy. Věřte mi, budete naprosto ohromeni s výsledky, které

Co by jiná zvířata, kromě zvířat, vypadat ve vašem stylu?
ahahah! xD těžko říct, ale někdy se ukážu vám některé z mých dalších prací! Miluju kreslení draky, a já zvlášť ráda vytvoření nové stvoření. Dokonce jsem napsal komiks o tom jednou, ale to nevyšlo moc dobře :/

Jak jste se dostal k tak úžasné na kreslení vlky?
Děkuji youuuuuuu Narodil jsem se s hlubokou láskou k žádné psí druhů, ještě předtím, než moje rodina měla psa. Takže myslím, že jsem rád vybíhat předmět tak jsem začal kreslit je non-stop, a víte co se říká o umění a praxe xDExistuje nějaké tipy můžete dát usilující komických tvůrců?
Bože, měl bych napsat celý deník o tom. Je to velmi široké téma, opravdu, ale budu se snažit, aby vám několik tipů!
Věřím, že první a nejlepší tip mohu dát, je, že vždy musíte položit tuto otázku: "je to, co píšu, co jsem vždycky chtěl vidět / číst?"
Při vytváření příběhu, první člověk, co potřebujete, prosím, je sám. Je to velmi jednoduché: myslíte, že ze všech prvků, které se vám líbí, když si přečtete knihu nebo sledovat film, a pokusit se převést všechny tyto pocity do své vlastní perspektivy. Ty musí mít každý jednotlivý krok učinit svůj komiks. Budeš milovat své postavy, a cítím tuto roztomilou musí přesvědčit, že žijí své vlastní dobrodružství.
Nebojte se ptát o pomoc, když se uvázlo, a nebojte se přijímat několik kritiků, když tak učiníte. Někdy se lidé mohou vidět věci, které nemůžete, takže se nemusíte být hrdí.
Dodge všechny klišé. Svět je příliš plný opakovaných myšlenek. Vždy se můžete udělat lépe, tak nikdy nepřestane hledání originality.
Také, vždy pamatujte: Nejlepší inspirace může přijít z nejpodivnější, nebo těch nejobyčejnějších místech. Mějte mysl otevřenou, a to vždy!

Jak si nastavit pohled na vašich postav?
Já nevím. Vážně, jestli je předmět, který jsem vždycky selhal v umění je perspektiva! Já jen hádat, co postavy vypadat, když jsem jim představují xD Samozřejmě, toto je výsledek roky a roky ... pozorování a selhání.

Jak se vám tento elegantní charakter zbarvení?
Proto děkuji yooouu
Těžko říct, opět :/ ale pokud chcete tip, nikdy se nebojte, že se snaží něco nového. Podívejte se na značení reálných vlci států, studovat je, a ve vaší hlavě, zkuste si představit, co to bude vypadat v případě, že byly ploché, jednoduché barvy. Nestyď se a studovat psí značky také, zvláště lusk označení (jsou to mí osobní Faves!). Budete překvapeni tím, laviny inspirace budete mít tím, že!

Jak jste se naučit kreslit anatomii?
Pozorování, můj přítel pozorování a praxe, vždy to! můj psí prošel všemi druhy vzestupů a pádů si dokážete představit, a uznávám, že jsem stále ještě looooooooooooong cestu, dokud jsem se dozvědět, jak k tomu anatomii správně.


Jak jste přišel na OMFA vaší mysli?
OMFA je velký mix věcí. Je to mix mezi sny, písně, "co kdyby" a můj skutečný život. Kdykoliv jsem začít nový příběh, vždy jsem jej spustit se stejnou otázkou: "Co příběh, rád bych slyšel / číst?" (Jak jsem právě řekl znovu). Odpověď je vždy začátek nového pozemku, v tomto případě, příběh o Omega vlk, který skončí uvízl v nejvíce nechtěné situace možno všechny, protože on nikdy učil, jak uložit své vlastní vůli. Vždycky jsem vytvořit postavy, než jsem se vytvořit svůj oficiální verzi, takže Wolpy byl v podstatě narodil před OMFA. Není to nutně jako já, jak se mnozí domnívají. Je to především inkarnace vad téměř všichni z nás, a my všichni nenávidí: zbabělost a nejistota.
Když jsem se vytvořit první verzi příběhu, je to většinou nic zvláštního. Ale pak přijde dobrý díl, když jsem se rozbít klišé pomocí "Co kdyby". Jsme přijít s nejbláznivější nápady, když to uděláme, a skončit pádem v lásce s našimi vlastními výtvory. Ve skutečnosti, musím přiznat, že OMFA bylo mnohem více originální v době, kdy byl vytvořen. Nikdo nikdy neslyšel o Omega vlků v komiksu, protože hlavní postava na vlčí komici byli vždy Shiny-Super-alphas se speciálními lesklé vedlejší sil.
Ale stejně, pořád doufám, že nemůže překvapit tohoto starého příběhu dolu

Co bylo inspirací pro vytvoření tohoto komixu?
Jak jsem již řekl dříve, OMFA je mix mezi sny, písně, "co kdyby" a můj skutečný život.
Poprvé jsem vytvořil komiks, když mi bylo 11. Už jsem napsal mnoho komiksů do té doby, ale ještě nikdy neslyšel o DA (ve skutečnosti jsem neměl ani počítač do té doby). Ale moje první inspirace byla Animal Planet dokument o vlcích. Pokud se nepletu, myslím, že jméno bylo něco jako "Můj život s vlky" a podobně. Vzpomínám si, že byl o balení, ale speciálně o malém Omega. Byla nádherná, měl černou srst jako noc a sladká tvář. Ale její pack vždy zacházeno ji. Ona byla zařazena jako Omega každý, protože ona byla malá šelma, a vyrostl žít takhle. Všechno co vím je, že jeden den, během páření, nová alfa samec se chystá vybrat si partnera (nová alfa samice). Pamatuji si tento legrační scénu, kde všechny ženské vlci seděli v řadě, při pohledu na sebe, jako kdyby byly dočkat, až bude zvolen, a potom Omega přišel a sedl si vedle nich. Všechny ženy se k ní otočil a začal se snaží pronásledovat ji pryč. Sekund po, ​​Alfa samec se rozhodl, a hádejte, kdo se rozhodl, že jeho družka? Přesně tak, malá Omega! Myslel jsem, že to bylo naprosto úžasné, zvlášť proto, že jsem nebyl velmi dobře obeznámeni s tímto pořadí pozici. Vypnul jsem televizi ten den hoří vzrušením. A to byl asi můj první inspirace, tho OMFA nemá absolutně nic společného s tím xD.

Co berete na OMFA?
Když jsem poprvé začal ho (to znamená, že staré OMFA na souboru ~ Little-Gray-Wolf + první staré stránky na mé aktuální stránky) jsem použil k tomu veškeré panel na papír, inkoust ji, naskenovat a pak malovat na photoshop s myší. V roce 2009 jsem dostal slušnou tablety Wacon na Cintiq, nejmenší velikost, která je aktuální nástroj, mohu použít k tomu stránky. Používám Photoshop CS5 pro lineart, barva, pozadí a všechno ostatní.

Myslíte si, aby všechny strany v jednom velkém skicáku, se můžete jednoduše kreslit na papír náhodně, je to všechno nastínil digitálně, nebo to liší v závislosti na stránky ...?
Budu velmi upřímný, hehe, je to vlastně velký nepořádek. Když jsem se vytvořit novou stránku, jsem si nejdříve udělat malý plánování (velikost palce) to, mít všeobecný přehled a neformální rámci akce. Použil jsem, aby všechny málo malých stran OMFA uvnitř malého skicáku, ale já jsem stále s novými nápady, jak uspořádat snímky. Tento malý notebook měl jít se mnou všude, kam jít, ale někdy mám rychlé poznatky nových stránek v nejvíce nevhodnou dobu. Tak jsem nakreslit na první papíru, který si může najít. To znamená, že doslova cokoliv, od školního listu pro ukládání příjmů! Ale když přijde na poslední stránky, mám to všechno organizuje kapitole o mém počítači, přičemž rozložení uloženy a všechny.
A ano, jsou všechny načrtnuté digitálně (což kreslení proces trochu tvrdší), ale to se může lišit v závislosti na panelu jsem výkresu.

Jak dlouho to trvalo, aby OMFA spiknutí?
Uhu, a to nejméně 5 let. A já jsem ještě pracoval na menších / ne tak malé detaily, protože tam je vždy něco, co bych zapomenout!

Jak jste přišel s vytvořením Wolpy? Veškeré inspirace?
Wolpy je kombinace mnoha věcí, které jsem osobně těší na charakteru. Připouštím, zbožňuji na nepředvídatelný znaky. Vyrůstal jsem líbí každý z nich z filmů a seriálů jsem se díval. Wolpy je v podstatě z vad, a je neustále připomíná, že ostatní kolem něj. Nepamatuji mít žádné specifické inspirace, pokud jde o jeho osobnosti, je velmi upřímný. Část z nich pochází z mých již řekl tendencí, a druhá část pochází z vlastních a nejobávanější vad.

Kde vlci z omfa komiksu žít?
Nejsem si jistý, jestli jsem se někdy zmínil, ale OMFA příběh není opravdu stalo v našem světě, myslím, tak, jak ho známe. Stává se to v poněkud "alternativní svět linku", kde nejsou vůbec žádné lidi. To znamená, že alespoň tam, kde příběh se stane. Konečně, vlci OMFA žijí někde kolem Finsku.

Jak dlouho to trvá od samého začátku až do vysílání, pokud chcete vytvořit stránku na OMFA?
To skutečně záleží na počtu panelů a úroveň tvrdosti výkresů, ale hlavně na mém výdrž. Vzhledem k tomu můžu pracovat zhruba 5/6 hodin denně na něm, může trvat od 2 dnů do 6 dnů. Ale já normálně jen 2 hodiny denně (to je, když jsem štěstí), a bohužel, mám mnoho vedlejších projektů děje stejně, a já jsem se také pokusit mít život, takže OMFA stránky někdy může trvat jeden celek měsíc, aby byla připravena-_-; Tho Snažím se zlepšit, že ...

Máte nějaký scénáře, události plánované v detailu? Nebo stačí mít obecný příběh a myslet na věci jako nové stránky dál?
Budu velmi upřímný, nemám celý příběh napsaný v detailech dosud. Mám obecná myšlenka na to (ne thaaat obecně, ve skutečnosti!) Napsaný v nějaké formě vyprávění. Právě teď píšu finální scénář, se všemi projevy od sebe odděleny znaky, popisy prostředí a všech. Jsem v samém středu o tom, ale brzy budu mít všechno hotovo! To vše díky mému staršímu bratrovi * JakeHowler, pomoh mi hodně!

Kolik koncept OMFA změnilo od doby první myšlenka příběhu?
WOW. LOT. Ani já vím, jak moc! Jen pro vás mít představu, v první verzi OMFA, Wolpy nesplňovaly Treavor na pustiny. Po incidentu lovu, se vrátil do Gangvar s ostatními vlky, a měl být potrestán pozítří. Ale v noci, měl představu o krádež Loganova lov, a řekne Dawnsoul jít s ním. Setkají se tam Racher, bojovat proti ní u mostu, a když log se chystal roztrhnout a Racher dostane její noha přilepená na tom, že Wolpy vrátit a vlastně ji zachránit. Tak jo .. Bylo to docela hodně liší!

Je tam nějaký skrytý smysl, zajímavý příběh o původu za jméno postavy?
Haha! Rád bych vám odpovědět "ano"! Ale ne, opravdu ne xD
Mám dva způsoby, jak pojmenovat své postavy: První jeden, náhodou jsem si, ze jména (může být tím, že myslí náhodných písmen, které spojují jiná jména, já nevím). A druhá je, na základě znaků osobnosti, dát jméno s významem, osobní, nebo ne. Například jméno "Dawnsoul" byl vytvořen na základě charakteru osobnosti. "Pazu" byla pojmenována po Duch ve skořápce charakteru, takže by byl příkladem "osobní" významu. A konečně, "Wolpy", který byl vlastně vytvořen poté, co jsem četl jméno "vlka" chybně (mám špatné oko zrak, a to slovo bylo napsáno daleko ode mne) a jsem naprosto líbilo! xD

Co je nejtěžší na psaní OMFA?
Ach můj bože, snad najít ty hloupé dějové celky. Víte, nesrovnalosti časovou osu a atd., jakož i provádění některých svých nejbláznivějších nápadů nebude znít hloupě, když jsem tomu je v komiksu. Ano, to je určitě nejtěžší. Jak plyne čas, některé nápady dostat přes-použitý i starší, ale protože nemohu změnit děj, musím najít způsoby, jak tyto myšlenky originálu znovu. A ano, já jsem stále kterým hlouposti jsem spáchané v příběhu, než bude příliš pozdě.

Copak někdy někdo pomohl s OMFA?
Ano, a vlastně hodně. Můj bratr byl mi pomáhá, protože jsem se přestěhoval z ~ Malý-šedá-vlk do * Skailla. První verze OMFA bylo hrozné, naprosto uznávám. To mělo několik hloupých klišé (samozřejmě mi bylo 12, co byste očekávat, xD). My restrukturalizaci celý příběh dohromady, a on je ten, pomáhá mi dnes přeložit celý komiks do skriptu režimu. Tho nikdy mi pomohl s výkresy a rozložení stránek samotných, vždycky jsem chtěl mít jeho schválení před zveřejněním. Nemohl jsem se dostali takhle daleko, kdyby to nebylo pro něj.

Která část vytvořit stránku OMFA je nejtěžší?
Věřím, že pokud jde o přenos pocit. Nelze jednoduše rozšířit náhodné panelů na stránce. Musíte si myslet, hodně o emocích a akční průběh, když si sjednat nové rozložení. Každý panel musí být v souladu s poslední, takže si čtenář pocit, že jeho sledování filmu. Nikdy jsem moc komplikovat, protože to může způsobit lidem ztratit, ale je to hezké inovovat pokaždé, když můžete.

Proč tak najednou jste se rozhodli přidat spoustu nových postav svůj příběh?
No, vzhledem k průběhu OMFA bude trvat od teď jsem přišel na to, tam bylo několik znaků za tolik přijít (pravděpodobně z důvodu jste zobrazovací). Tyto "nové" znaky by bylo pozadí, bezejmenné postavy na začátku, ale nakonec jsem vytvořit celý příběh pro ně. Všechny jsou důležité, víte? A protože jsem viděl mnoho lidí stále zájem Tyr a Thor, kdy se poprvé objevil v jedné ze stránek, rozhodl jsem se, že by bylo nejlépe prezentovat je všechny už.

Jak se vám přijít s tolika vlků a zázemí ještě tomu tak není rozmazaný společně? Všiml jsem si, když jsem si mnoho vlků na příběhu, nebo balení, které si trochu podobní. Mám nějaké tipy na to?
Vytvoření pozadí příběhu je prostě příliš velká zábava je to všechno o hraní s "kdyby". Nebojte se snaží bláznivé věci, někdy to je, kde se nejlepší nápady přicházejí. Věřím, že každá postava v příběhu je důležité. Dokonce i ti, kteří nikdy hovoří v komiksu. Stejně jako každý z nás, mají svůj vlastní životní příběh, takže si trochu času na přemýšlení o své to, jako by to byly hlavní postavy. Dejte různé a silné události v jejich životech v případě potřeby, a pokud je to možné, spojit je s hlavní zápletkou. Věřím, že je to nejlepší tip mohu dát tě. Možná, jak se několik událostí z vašeho vlastního života a změna jim může také pomoci. Mám sklon k tomu, že někdy.


No, to je to! Doufám, že jste si užili to, a že jsem vám pomohl nějak se svými pochybnostmi!
děkuji za všechny ty krásné lidi, kteří přispěli na otázky!

Hezký den!
Vrátit úpravy

Obrázky od Skailli

21. května 2012 v 17:36 | TEQUik |  ..Omfa..

Bryte

21. května 2012 v 17:35 | TEQUik
Jméno: Bryte
Smečka: Logan
Pozice: BETA
Pohlaví: Muž
Osobnost: Bryte má jakési složité chování. Se dokáže pěkně rozčílit a je velmi konkurenční. Pro něj, je nejlepší vlk je na světě. I když trochu sobecký, Bryte může být také velmi příjemný chlapík, když je v příjemné situaci. On je věrný svým milovaným a udělá cokoli pro jejich ochranu i když to znamená ztrátu vlastního života.
Vztahy: Racher přítelkyně ( je láskou jeho života)

Racher

21. května 2012 v 17:34 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Racher
Smečka: Logan
Pozice: GUARDIAN
Pohlaví: Žena
Osobnost: Racher je velmi loajální ke své smečce a následuje každý daný příkaz s velkým odhodláním. Udělá cokoliv, aby chránila své blízké. Chtěla by se stát nejsilnějším vlkem ve smečve. V tomto případě, její rodina a Bryte, láska jejího života (kvůli velkému obdivu). Racher má velmi silnou vůli a neustále se snaží dělat věci správně. Bohužel, ona je velmi nemotorný a dostane strach snadno. Je to kvůli její úzkost, když se snaží udělat správnou věc, ale často to vše většinou zkazí!
Kromě jejího teplého srdce, je í velmi chladné a těžko někomu odpouští. Umí být náladová a je velmi ironická a neustále dělá sarkastické poznámky, když je nešťastná. Ale je také velmi okouzlující, když chce. Racher by se chtěla stát nejsilnějším vlkem ve smeče, nemá ráda lži, ale sama v opravdovích nutnostech někdy lže.
Vztahy: Matka Gracia, mladší sestra Jinny a Trevor její synovec.

Brushtail

21. května 2012 v 17:33 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Brushtail
Smečka: Gangvar
Pozice: TRACKER
Pohlaví: Žena
Charakter: Je to veselá a zábavná. Ráda tráví svůj čas s přáteli a mluvit s nimi o ničem. Může být dokonce někdy i hloupá. Její vztahy k cizincům jsou různé. Když se setká s neznámím vlkem tak si dá raději odstup a dívá se. Není to proto, že si myslí, že je horší než on. Brushtail je jen pozorná při vybírání svích přátel. Je schopen udělat hodně pro své přátele, pokud to situace vyžaduje.
Když je smutná, jde na malou, krátkou procházku.
Vztahy: Jen přátelé.

Moondance

21. května 2012 v 17:32 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Moondance
Smečka: Gangvar
Pozice: WARRIOR
Pohlaví: Žena
Osobnost: Hravá, zábavná a velmi chytrá. Je trochu optimista.Je velmi vděčná.Moondance může být docela dobrým vůdcem, pokud jde o lov. Je dobrá na strategii a její uplatňování.
Vztahy: Žádné vztahy v rodině, ale Pazu je nejlepší přítel (a trochu taky milence)

Tyr

21. května 2012 v 17:32 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Tyr
Balení: Gangvar
Pozice: WARRIOR
Pohlaví: Muž
Osobnost: Tyr osobnost je velmi, ale velmi konfliktní. Je to pravděpodobně impulzivní vlk v celé území Gangvaru a jeden z nejpyšnějších. Tyr trpí problémem který je hněv, když nedostane, co chce, ale dokonce si myslel, že má velmi dominantní tendence, vždy respektuje ty, které obdivuje, a jsou nad ním. Ale jeho obdiv může být získán jedním způsobem: síla, jako jediné, co mu vlastně dává hodnotu. Tyr může být také velmi sadistický a opravdu vypadá, že si bitím a ponižováním slabích ulevuje.
Vztahy: Žádné vztahy v rodině, ale je to velký přítel Thora.

Sansenite

21. května 2012 v 17:31 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Sansenite
Smečka: Gangvar
Pozice: BETA
Pohlaví: Muž
Osobnost: Je typ člověka, který se vždy snažil dělat věci správně. Jeho pocity jsou vznešené a stará se hodně o zdraví šmečky. Je to skvělý vůdce a je obecně velmi klidný. Na druhé straně, je velmi idealistický. Sansenite může být velmi odvážný a silný, aby ochránil své milované, což někdy může nutit jej vypadat agresivní.
Vztahy: Syn Urtena a Starkiller a Wolpy je starší nevlastní bratr.

Uliar

21. května 2012 v 17:30 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Uliar
Smečka: Logan
Pozice: ALFA
Osobnost: Je velmi líný vlk. Vždy se snaží běžet od svých povinností a spát celý den. Je mu jedno, co se děje ve smečce. Vždy se nudí a je náladový. Na druhé straně, je velmi silný a miluje boj. (po pravdě řečeno, je to jediná věc, kterou rád dělá.). Dokonce i jako Alfa, nenávidí ukázování své nadřazenosti ostatním vlkům. Vždy se snaží, aby potrestal špatné členy smečky.
Vztahy: Manželka Gracie.

Jinny

21. května 2012 v 17:29 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Jinny
Balení: Logan
Pozice: BETA
Pohlaví: Žena
Osobnost: Velmi výstřední, musí být neustále středem pozornosti všech kolem ní. Udělá vše co bude v jejich silách, aby tomu tak bylo. Jinny si myslí, že žádný jiný vlk na světě ji nemůže porazit, pokud jde o krásu. Je velmi panovačná. Její oblíbená hračka je Northwind, ráda ho použít jako jakýsi osobní otrok a je si jistá, že ho to baví. Vidí Bryte jako vzor dokonalého muže vlka a dostane extrémně žárlivý přístup, když vidí, jak je okouzlen Racher. Zároveň Racher nenávidí.
Vztahy: Matka Gracier, Sestra Racher a Treavor synovec.

Amaranth

21. května 2012 v 17:28 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Amaranth
Smečka: Logan
Pozice: OMEGA
Pohlaví: Žena
Osobnost: Amarant je jakýsi osamělý Wolfer. Bojí se, bojí, protože trpí jakousi duševní poruchou, způsobenou v minulosti, trauma. Na druhou stranu, Amaranth je velmi inteligentní. Také ráda vypráví hrůzostrašné příběhy pro mláďata ostatních členůch smečky. Kupodivu věří v silnější síly, vládnoucí jejich osudu a světu kolem.
Vztahy: Trevor druh v minulosti.

Urten

21. května 2012 v 17:28 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Urten
Smečka: Gangvar
Pozice: ALFA
Pohlaví: Muž
Osobnost: Je chladný, agresivní a vojenský. Tato tři slova jsou ty, které nejlépe popisují jeho osobnost. Urten je Alfa vlk, který si klade sou smečku za nejlepší. Je neuvěřitelně náladová a čistokrevný. Na rozdíl od Uliara, nemůže ležet a nic nedělat. Pro něj tvrdá práce je základ pro všechno v životě a to je přesně to, co se snaží tak prosadit. Ale pod tímto silným vlkem, je zvíře které má rádo všechny blízké.
Vztahy: Otec Sansenite a Wolpyho, provdan za Starkiller.

Vick, Dambiu, Patch

21. května 2012 v 17:27 | TEQUik |  ..Omfa..
Dambiu
Je velmi chytré a hravé mládě. Je plný energie po celý den a vždy se snaží jít za "dobrodružstvím" se svými dalšími dvěma sourozenci. Také miluje žerty. Jeho oblíbený cíl je vždy Omega, Wolpy, který má na starosti péči o ně. Na druhou stranu, je velmi odvážný na mládě, a vždy chrání Vick.
Vick
Je roztomilé a půvabné mládě. Vick je vždy opatrná a velmi rozumná. Liší se od svých bratrů tím že, vždy pozná, že by měla už končit legrace.
Patch
Je velmi inteligentní, Patch je klidnější a obvikle neschválí Dambiu nápady, ale vždy ho násleuje. To, ale někdy mezi nimi způsobí konflikty.

Pazu

21. května 2012 v 17:24 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Pazu
Smečka: Gangvar
Pozice: WARRIOR
Pohlaví: Muž
Osobnost: Pazu je po všech stránkách dobrý stopař a vyniká v sledování. Je dobrý v boji na blízkou vzdálenost.
Vztahy: Příliš mnoho na zapsání, ale Moondance nejlepší přítelkyně.

Downsoul

21. května 2012 v 17:23 | TEQUik |  ..Omfa..
Jméno: Dawnsoul
Smečka: Gangvar
Pozice: GUARDIAN
Pohlaví: Žena
Osobnost: Myslí si, že žije v nádherném světě, kde není žádné násilí, žádné nesmysly usmrcování nebo zlé bytosti temnoty. I když má tuto šťastnou osobnost, když padne noc, její štěstí se promění ve smutejk. V této době dává přednost být sama a obvykle jít ven na procházku. Když jí někdo vidí pokouší se usmívat, ale ostatní to vždycky poznají, že je smutná.
Vztahy: Žádné rodinné vztahy, Wolpy a Sansenite jsou její nejlepším přátelé.


Komix BBA

21. května 2012 v 17:10 | TEQUik |  ..Blackblood Alliance..